ACS37612LLUATR-010B5-C
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37612LLUATR-010B5-CTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37612LLUATR-010B5-C
Popis
CURRENT SENSOR HE 8-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 8-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Kategorie
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Mfr
Doba odezvy
3,2µs
Odebíraný proud (max)
16mA
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Pro měření
AC/DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
10mV/g
Pouzdro
8-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 240kHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-TSSOP
Linearita
±1%