ACS37612LLUATR-010B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37612LLUATR-010B3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37612LLUATR-010B3
Popis
CURRENT SENSOR HE 8-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 8-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Kategorie
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Mfr
Doba odezvy
3,2µs
Balení
Hromadné balení
Odebíraný proud (max)
16mA
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Pro měření
AC/DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
10mV/g
Pouzdro
8-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-TSSOP
Linearita
±1%