ACS37030LLZATR-040B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37030LLZATR-040B3TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37030LLZATR-040B3CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37030LLZATR-040B3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37030LLZATR-040B3
Popis
CURRENT SENSOR HE 40A 6-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS37030LLZATR-040B3 Modely
Kategorie
Kmitočet
DC ~ 5MHz
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
40ns
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
30mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Polarizace
Obousměrný
Měřený proud
Způsob montáže
Počet kanálů
1
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů
Výstup
Analogový napěťový
Dodávaná velikost pouzdra
6-SOIC
Citlivost
33mV/A