ACS37010LLZATR-030B5 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ACS37010LLZATR-030B5 |
Popis | CURRENT SENSOR HE 30A 6-SOIC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 30 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Snímač proudu 30A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Kmitočet DC ~ 450kHz |
Mfr | Napájecí napětí 4,5V ~ 5,5V |
Řada | Doba odezvy 1,3µs |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 20mA |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 150°C |
Pro měření DC | Třída Automobilový průmysl |
Typ snímače | Kvalifikace AEC-Q100 |
Měřený proud | Polarizace Obousměrný |
Počet kanálů 1 | Způsob montáže |
Výstup Napětí | Pouzdro 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů |
Citlivost 66,7mV/A | Dodávaná velikost pouzdra 6-SOIC |