ACS37010LLZATR-030B5
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37010LLZATR-030B5TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37010LLZATR-030B5CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37010LLZATR-030B5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37010LLZATR-030B5
Popis
CURRENT SENSOR HE 30A 6-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 30A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů
Kategorie
Kmitočet
DC ~ 450kHz
Mfr
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Řada
Doba odezvy
1,3µs
Odebíraný proud (max)
20mA
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Pro měření
DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstup
Napětí
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka), 6 přívodů
Citlivost
66,7mV/A