TX21ED-12010S-32.000-X-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TX21ED-12010S-32.000-X-R |
Popis | TCXO 2016 32MHZ 1.2V CLPSNW SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 32 MHz TCXO Oříznutá sinusoida Oscilátor 1,2V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TX21ED-12010S-32.000-X-R Modely |
Kategorie | Napájecí napětí 1,2V |
Mfr | Kmitočtová stabilita ±1ppm |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 2,5mA |
Kmitočet | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Funkce Povolit/zakázat | Výška při usazení (max) 0,031" (0,80mm) |