TX21ED-12010S-13.000-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-TX21ED-12010S-13.000-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-TX21ED-12010S-13.000-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-TX21ED-12010S-13.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX21ED-12010S-13.000-X-R
Popis
TCXO 2016 13MHZ 1.2V CLPSNW SMD
Podrobný popis
13 MHz TCXO Oříznutá sinusoida Oscilátor 1,2V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TX21ED-12010S-13.000-X-R Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,2V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±1ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
2,5mA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-CSMD (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)