TX21ED-12005S-26.000-R
Číslo produktu DigiKey
3997-TX21ED-12005S-26.000-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX21ED-12005S-26.000-R
Popis
TCXO 2016 26MHZ 1.2V CLPSNW SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz TCXO Oříznutá sinusoida Oscilátor 1,2V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
Oříznutá sinusoida
Mfr
Napájecí napětí
1,2V
Řada
Kmitočtová stabilita
±0,5ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
2,5mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)