S73305T-32.000-R
Číslo produktu DigiKey
3997-S73305T-32.000-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-S73305T-32.000-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-S73305T-32.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S73305T-32.000-R
Popis
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Podrobný popis
32 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
S73305T-32.000-R Modely
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Odebíraný proud (max)
12mA
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Výška při usazení (max)
0,055" (1,40mm)