S73305T-25.000-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | S73305T-25.000-R |
Popis | XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 9 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 25 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | S73305T-25.000-R Modely |
Kategorie | Výstup HCMOS |
Mfr | Napájecí napětí 3,3V |
Řada | Kmitočtová stabilita ±50ppm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -20°C ~ 70°C |
Stav součásti Aktivní | Odebíraný proud (max) 12mA |
Základní rezonátor | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ | Pouzdro 4-SMD, Bez přívodů |
Kmitočet | Velikost / rozměry 0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm) |
Funkce Povolit/zakázat | Výška při usazení (max) 0,055" (1,40mm) |