S733025T-25.000-15-R
Číslo produktu DigiKey
3997-S733025T-25.000-15-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-S733025T-25.000-15-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-S733025T-25.000-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S733025T-25.000-15-R
Popis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S733025T-25.000-15-R Modely
Kategorie
Výstup
HCMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
12mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,055" (1,40mm)