S312025-24.000-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-S312025-24.000-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-S312025-24.000-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-S312025-24.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S312025-24.000-X-R
Popis
XO 3225 HCMOS 24MHZ 1.2V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz XO (Standardní) HCMOS Oscilátor 1,2V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
1,2V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)