CAA-8.000-18-3050-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-CAA-8.000-18-3050-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAA-8.000-18-3050-X-R
Popis
CRYSTAL 8MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 MHz ±30ppm Krystal 18pF 60 Ohms HC-49/US
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAA-8.000-18-3050-X-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
8 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,185" Š (11,40mm x 4,70mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm