CAA-12.000-20-3050-X-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CAA-12.000-20-3050-X-R |
Popis | CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 12 MHz ±30ppm Krystal 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CAA-12.000-20-3050-X-R Modely |
Kategorie | Zátěžná kapacita 20pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 50 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 12 MHz | Velikost / rozměry 0,449" D x 0,185" Š (11,40mm x 4,70mm) |
Kmitočtová stabilita ±50ppm | Výška při usazení (max) 0,169" (4,30mm) |
Kmitočtová tolerance ±30ppm |