C3E-40.000-10-1015-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C3E-40.000-10-1015-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C3E-40.000-10-1015-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C3E-40.000-10-1015-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3E-40.000-10-1015-X-R
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C3E-40.000-10-1015-X-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
40 MHz
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)