C3E-25.000-12-3030-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C3E-25.000-12-3030-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C3E-25.000-12-3030-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C3E-25.000-12-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3E-25.000-12-3030-X-R
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C3E-25.000-12-3030-X-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
25 MHz
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)