C3E-24.000-8-1015-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C3E-24.000-8-1015-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C3E-24.000-8-1015-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C3E-24.000-8-1015-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3E-24.000-8-1015-R
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Podrobný popis
24 MHz ±10ppm Krystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C3E-24.000-8-1015-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
24 MHz
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)