C3E-12.000-12-3030-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3E-12.000-12-3030-X-R
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±30ppm Krystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C3E-12.000-12-3030-X-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)