C1E-96.000-8-1216-X2-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1E-96.000-8-1216-X2-R |
Popis | CRYSTAL 96MHZ 8PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 11 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 96 MHz ±12ppm Krystal 8pF 20 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1E-96.000-8-1216-X2-R Modely |
Kategorie | Zátěžná kapacita 8pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 20 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 105°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 96 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (2x1,6) |
Kmitočtová stabilita ±16ppm | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Kmitočtová tolerance ±12ppm | Výška při usazení (max) 0,020" (0,50mm) |