C1E-96.000-8-1216-X2-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-96.000-8-1216-X2-R
Popis
CRYSTAL 96MHZ 8PF SMD
Podrobný popis
96 MHz ±12ppm Krystal 8pF 20 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C1E-96.000-8-1216-X2-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet
96 MHz
Kmitočtová stabilita
±16ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±12ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)