C1E-40.000-8-1550-X1-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-40.000-8-1550-X1-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-40.000-8-1550-X1-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-40.000-8-1550-X1-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-40.000-8-1550-X1-R
Popis
UWB CRYSTAL, 2016, 40.0000MHZ, 8
Podrobný popis
40 MHz ±15ppm Krystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C1E-40.000-8-1550-X1-R Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet
40 MHz
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)