C1E-40.000-8-1010-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-40.000-8-1010-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-40.000-8-1010-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-40.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-40.000-8-1010-R
Popis
XTAL 2016 40MHZ 8PF SMD
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C1E-40.000-8-1010-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
40 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)