C1E-25.000-20-2030-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-25.000-20-2030-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-25.000-20-2030-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-25.000-20-2030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-25.000-20-2030-R
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Podrobný popis
25 MHz ±20ppm Krystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C1E-25.000-20-2030-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
25 MHz
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)