C1E-24.000-10-1010-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-24.000-10-1010-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-24.000-10-1010-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-24.000-10-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-24.000-10-1010-R
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±10ppm Krystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1E-24.000-10-1010-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)