C16-40.000-8-1015-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C16-40.000-8-1015-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C16-40.000-8-1015-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C16-40.000-8-1015-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C16-40.000-8-1015-R
Popis
XTAL 1612 40MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C16-40.000-8-1015-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 75°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
40 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,6x1,2)
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)