CM2822H125AT
Číslo produktu DigiKey
5673-CM2822H125ATTR-ND - Páska a cívka (TR)
5673-CM2822H125ATCT-ND - Řezaná páska (CT)
5673-CM2822H125ATDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CM2822H125AT
Popis
CMF HIGH CURRENT FUSE, 75VDC, 12
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 A AC 75 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
1kA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tavení I²t
6000.0
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
cURus
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,228" Š x 0,165" V (7,30mm x 5,80mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.38 Ohms