SW-R1-4E-E-LR63-0
Číslo produktu DigiKey
2057-SW-R1-4E-E-LR63-0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SW-R1-4E-E-LR63-0
Popis
SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač DPDT 20A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Kategorie
Typ aktuátoru
Konkávní (zakřivený) - osvětlený
Mfr
Barva - aktuátor - krytka
Červená
Řada
Značení aktuátoru
O -
Balení
Sáček
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Stav součásti
Aktivní
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VDC
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Obvod
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 28,50mm x 21,50mm
Funkce přepínače
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
Elektrická životnost
10,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V