PH2RA-24-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-PH2RA-24-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PH2RA-24-UA
Popis
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 24 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PH2RA-24-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Řada
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Jmenovité napětí
250VAC