MHR-34-VUAS
Číslo produktu DigiKey
2057-MHR-34-VUAS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHR-34-VUAS
Popis
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,134" (3,40mm)
Mfr
Výška izolace
0,677" (17,20mm)
Vlastnosti
Klíčovací zářez, Montážní příruba
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Jmenovité napětí
250VAC