MHR-34-HUAS
Číslo produktu DigiKey
2057-MHR-34-HUAS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHR-34-HUAS
Popis
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,157" (4,00mm)
Mfr
Výška izolace
0,331" (8,40mm)
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Jmenovité napětí
250VAC