MHR-34-HUAL
Číslo produktu DigiKey
2057-MHR-34-HUAL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHR-34-HUAL
Popis
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,142" (3,60mm)
Mfr
Výška izolace
0,331" (8,40mm)
Řada
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Balení
Nosič
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250VAC