LHB-10-SB1
Číslo produktu DigiKey
2057-LHB-10-SB1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LHB-10-SB1
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 3.96MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,156" (3,96mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,445" (11,30mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,134" (3,40mm)
Balení
Sáček
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Bílá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
5A
Krytí
Opláštěný - 1 stěny
Jmenovité napětí
250VAC