LHB-10-SA2
Číslo produktu DigiKey
2057-LHB-10-SA2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LHB-10-SA2
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 3.96MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,156" (3,96mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,413" (10,50mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,150" (3,81mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,689" (17,50mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,126" (3,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet řad
1
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Provedení
Barva izolace
Bílá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
7A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC