LHB-10-SA1
LHB-10-SA1
LHB-10-SA1
Číslo produktu DigiKey
2057-LHB-10-SA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LHB-10-SA1
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 3.96MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,156" (3,96mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,041" (1,04mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,145" (3,68mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,690" (17,53mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,504" (12,80mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet řad
1
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Provedení
Barva izolace
Bílá
Krytí
Opláštěný - 1 stěny
Jmenovitý proud (A)
5A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC