LHA-10-TRA
Číslo produktu DigiKey
2057-LHA-10-TRA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LHA-10-TRA
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,276" (7,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,134" (3,40mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,228" (5,80mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Provedení
Barva izolace
Bílá
Krytí
Opláštěný - 1 stěny
Jmenovitý proud (A)
3A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC