DML-12-A-V-T-A
Číslo produktu DigiKey
2057-DML-12-A-V-T-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DML-12-A-V-T-A
Popis
CONN HEADER VERT 12POS 3MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 12 position 0,118" (3,00mm)
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Řada
Výška izolace
0,390" (9,91mm)
Balení
Sáček
Vlastnosti
Vedení desky
Počet řad
2
Provozní teplota
-45°C ~ 125°C
Jmenovité napětí
250V