DML-12-A-H-T-A
Číslo produktu DigiKey
2057-DML-12-A-H-T-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DML-12-A-H-T-A
Popis
CONN HEADER R/A 12POS 3MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position 0,118" (3,00mm)
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Uzamykací rampa
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,270" (6,86mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Vlastnosti
Zámek desky
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
Liší se měřičem kabelů
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250V