DML-12-A-H-T-A-SBL
Číslo produktu DigiKey
2057-DML-12-A-H-T-A-SBL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DML-12-A-H-T-A-SBL
Popis
CONN HEADER R/A 12POS 3MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position 0,118" (3,00mm)
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Délka kontaktu - kolík
0,126" (3,20mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,290" (7,37mm)
Vlastnosti
Zámek desky
Jmenovité napětí
250V