DA15-SD-SL
Číslo produktu DigiKey
2057-DA15-SD-SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA15-SD-SL
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
3A
Provedení konektoru
Jmenovité napětí
250VAC
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Barva
Černá
Počet pozic
Forma kontaktu
Vyražený
Počet řad
2
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Způsob montáže
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C