CG-M-M22-1.5
Číslo produktu DigiKey
2057-CG-M-M22-1.5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG-M-M22-1.5
Popis
CABLE GLAND 10-14MM M22 BRASS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kabelová ucpávka Mosaz, Poniklovaný M22x1.5 Stříbrný
Kategorie
Velikost závitu
M22x1.5
Výrobce
Adam Tech
Délka vlákna
0,315" (8,00mm)
Balení
Sáček
Velikost otvoru v panelu
0,866" (22,0mm)
Stav součásti
Aktivní
Materiál
Mosaz, Poniklovaný
Typ
Kabelová ucpávka
Barva
Stříbrný
Vnější průměr kabelu (min)
0,394" (10,00mm)
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Vnější průměr kabelu (max)
0,551" (14,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C