BHR-20-HUA
Číslo produktu DigiKey
2057-BHR-20-HUA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BHR-20-HUA
Popis
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 20 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,134" (3,40mm)
Mfr
Výška izolace
0,356" (9,05mm)
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1A
Jmenovité napětí
250VAC