AC010-D12
Číslo produktu DigiKey
2057-AC010-D12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AC010-D12
Popis
AC/DC CONVERTER +/-12V 12W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 2 Uitgang 12V -12V 500mA, 500mA 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
12 W
Výrobce
Adam Tech
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Univerzální vstup
Balení
Nosič
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
75%
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
2
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
2,50" D x 1,75" Š x 0,75" V (63,5mm x 44,5mm x 19,1mm)
Napětí - výstup 1
12V
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
-12V
Napěťová regulace
±1%
Proud - výstup (max)
500mA, 500mA
Regulace zátěže
±5%