2RS2R-20-G
2RS2R-20-G
2RS2R-20-G
Číslo produktu DigiKey
2057-2RS2R-20-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2RS2R-20-G
Popis
RECEPTACLE STRIP 20P 2.0MM PITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Poloha Zásuvka Konektor 0,079" (2,00mm) Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Řada
Barva izolace
Černá
Balení
Trubice
Výška izolace
0,191" (4,85mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
250VAC
Rozteč - kontakty
Aplikace
Univerzální
Počet řad
2
Materiál izolace
Termoplastový
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,079" (2,00mm)