2PH2R-10-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-2PH2R-10-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2PH2R-10-UA
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
2PH2R-10-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,154" (3,91mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Výška izolace
0,157" (4,00mm)
Balení
Sáček
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Jmenovitý proud (A)
1A
Jmenovité napětí
250VAC