2PH2-14-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-2PH2-14-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2PH2-14-UA
Popis
CONN HEADER VERT 14POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 14 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
2PH2-14-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,154" (3,91mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,343" (8,70mm)
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC