2PH2-10-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-2PH2-10-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2PH2-10-UA
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2PH2-10-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,154" (3,91mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,343" (8,70mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet řad
2
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC