2PH1-18-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-2PH1-18-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2PH1-18-UA
Popis
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 18 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
2PH1-18-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,343" (8,70mm)
Řada
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Balení
Hromadné balení
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
Flash
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Délka kontaktu - spojovací část
0,154" (3,91mm)