2PH1-16-UA
Číslo produktu DigiKey
2057-2PH1-16-UA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2PH1-16-UA
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2PH1-16-UA Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,343" (8,70mm)
Řada
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Balení
Sáček
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
Flash
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Délka kontaktu - spojovací část
0,154" (3,91mm)