25SH-B-08-TS
Číslo produktu DigiKey
2057-25SH-B-08-TS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25SH-B-08-TS
Popis
CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 8 position 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,134" (3,40mm)
Řada
Výška izolace
0,276" (7,00mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Počet pozic
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Bílá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250VAC