15SH-B-08-TS-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-15SH-B-08-TS-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-15SH-B-08-TS-SMT-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15SH-B-08-TS-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD 8POS 1.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 8 position 0,059" (1,50mm)
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Řada
Výška izolace
0,226" (5,74mm)
Řezaná páska (CT)
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový, Vyplněný sklem
Počet pozic
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Slonovinový
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1,5A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
100VAC